Kwarcyt naturalny i Płytki Granitowe

“Kamienie były obrazem bogów – twarde, odporne,
wychodzące bez uszczerbku z każdej sytuacji,
nie musiały tłumaczyć przyczyny swojego istnienia.”

Paulo Coelho “Piąta góra”

info@ps-granit.pl

Wyślij do nas zapytanie a szybko odpowiemy!

tel. 790 702 402

tel. 607 670 797

Zadzwoń do nas!
pracujemy w godzinach 8.00-16.00

WYKONAWSTWO I MONTAŻ

Od 2005 roku zajmujemy się realizacją zleceń z zakresu kamieniarstwa, co pozwoliło nam na zebranie odpowiedniego doświadczenia i profesjonalnego zespołu. Dlatego począwszy od doradztwa i przygotowania oferty, poprzez cięcie i obróbkę, aż po finalny montaż wspieramy się nowoczesnym parkiem maszynowym i sprzętowym, stale podnosząc własne kwalifikacje.

Wykonujemy zlecenia indywidualne oraz złożone projekty budownictwa komercyjnego, w tym między innymi blaty kuchenne oraz blaty łazienkowe, również parapety z granitu oraz z marmuru a także kominki czy schody kamienne do wnętrz oraz zewnętrzne schody antypoślizgowe.

PŁYTKI GRANITOWE POLEROWANE.

Niezwykle trwałe i odporne. I dlatego stosowane do wewnątrz na posadzki i okładziny ścienne w salonach, korytarzach, kuchniach i łazienkach, często wybierane ze względu na doskonałe połączenie z ogrzewaniem podłogowym. Natomiast na zewnątrz nie poleca się stosowania ich na posadzkach a raczej na opaskach wokół budynków.

PŁYTKI GRANITOWE PŁOMIENIOWANE.

Również trwałe i odporne na zabrudzenia i kurz. Ich płomieniowana faktura sprawia iż są antypoślizgowe i dedykowane do stosowania na tarasach, balkonach i schodach zewnętrznych. Najczęściej ich grubość wynosi 20mm.

PŁYTKI MARMUROWE POLEROWANE.

Cechują się unikatową kolorystyką i delikatnym wzorem. Z tego powodu należy je układać wewnątrz budynków, zwłaszcza w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym. Najczęściej występują w grubości 20mm i w większych formatach np 60x60cm.

JAKOŚĆ I PRECYZJA

Kamień był zawsze symbolem bogactwa i luksusu a dzisiaj jest on dostępny na wyciągnięcie ręki, jak nigdy dotąd. Wystarczy porównać ceny np z drewnem aby się przekonać, że kiedy w ostatnich latach ceny materiałów budowlanych wzrosły to w kamieniarstwie wręcz przeciwnie, ceny spadły 🙂

Ponadto, to co niegdyś wykonywano przez kilkanaście godzin ręcznie, jak np ociekacz w blacie czy stylowo frezowane krawędzie parapetów czy schodów, dziś wykonują maszyny CNC w ciągu kilkudziesięciu minut z dokładnością o wiele wyższą niż onegdaj wykonywał rzemieślnik.