Skip to main content

Piękne i trwałe.

Wybór kamienia jako materiału na schody wewnętrzne to z pewnością opłacalna inwestycja, ponieważ obecnie koszt ich wykonania jest niższy od stalowych a często nawet od tych wykonywanych z drewna. Ponadto odporność na ścieranie i zarysowania, zwłaszcza schodów granitowych, jest nieporównywalnie wyższa. Zaletą takiego rozwiązania jest także łatwość pielęgnacji i konserwacji.
W domach prywatnych równie dobrze sprawdzą się schody marmurowe, choć są one nieco bardziej podatne na działanie kwasów od tych granitowych i należy uważać z częstym stosowaniem silnych detergentów.

Dla zapewnienia dodatkowej ochrony proponujemy cokoły przyścienne wykonane jako natynkowe lub licowane ze ścianą w kształcie prostym lub jako wangi. Dodatkowo schody mogą zostać podświetlone np przez listwę led umieszczoną w specjalnie wyciętym korytku ukrytym w stopniu.

Jako firma wykonawcza oferujemy pełną usługę, od pomiarów do montażu i impregnacji. Wykonujemy wszystkie rodzaje i kształty schodów tj. proste, zabiegowe i kręcone a także wg indywidualnych projektów czy szablonów.

Ps-Granit-schody-granitowe-Black-Forest
Schody-Absolute-Black-PSGranit
Schody kamienne Madura Gold od PS Granit Gdynia
Schody-Steel-Grey-satyna-PS-Granit-5
Schody granitowe Kuppam Green PSGranit
Schody z kamienia PSGranit

Leave a Reply