Skip to main content

Stawiamy na jakość!

Podczas wytwarzania wyrobów kamieniarskich wykorzystujemy precyzyjne maszyny i narzędzia najlepszych światowych producentów. Stosując komputerowe sterowanie urządzeniami numerycznymi CNC możemy wykonać dowolne łuki, skosy, krzywe w tym otwory, ociekacze, zlewy itp z najwyższą dokładnością. Ponadto zaawansowana technologia pozwala nam wykonać wszystkie zlecenia w stosunkowo krótkim czasie, skracając do minimum czas oczekiwania. Dokładnie wykańczamy wszystkie widoczne powierzchnie już w standardzie, polerując lub szczotkując w zależności od wymagań projektu. Poradzimy sobie z najbardziej skomplikowanym i wyszukanym wyzwaniem dochowując staranności na każdym etapie produkcji.

Wybierając kamień Inwestor widzi całe płyty wielkoformatowe zamiast wybierania ze zdjęć w katalogu czy z drobnowymiarowych próbek.

Kamienie są starannie sprawdzane przed pocięciem, w celu uniknięcia uszkodzeń i spękań powierzchniowych nie występujących typowo w swoim gatunku.

Projektujemy a następnie wycinamy blaty z najwyższą dokładnością, wykorzystując wspomaganie komputerowe.

W standardzie wykańczamy wszystkie widoczne boki, niezależnie od ich długości czy ilości. Na życzenie wykonujemy także wykończenia specjalne.

PS Granit Gdynia

Także podczas montażu dbamy o najwyższe standardy tak aby produkt spełniaj najwyższe wymagania naszych klientów.

Leave a Reply